לולו ויצחק חדד

הורי לולו ויצחק חדד ואנחנו -אחותי אילנה בת 5 אני סמיר,אלי בין 3 ואחי כרמל בין שנה.עלינו לארץ מעירק בגדד ב-29.6.50.לאחר הסידורים בפרדס חנה הועברנו למעברת רחובות.שנתים באוהל ועד 1959 גרנו בצריף במעברת רחובות.וכשהמעברה חוסלה עברנו לשיכון סלע ברחובות.
ב-17.1.51 נולדה לנו באוהל אחות ששמה שושנה ת״ז 5100064.כשהייתה בת כמה חודשים היא חלתה מהקור העז ששרר באוהל ונילקחה לבית החולים אסף הרופא ליד באר יעקב.[תיקון מאחי הצעיר ניסים חדד]אמי נישארה בבית החולים וביום שישי אמרולה ללכת הביתה.היא חזרה מפני שאמרו לה לחזור וגם מפני שהיא לא יכלה להשאיר אותנו הקטנים שהיינו לא כל כך בריאים וביום ראשון אימי שלחה את אבי לראות מה איתה.[אבי לא דיבר עברית בכלל]הוא יצא בבוקר וחזר בערב,הוא סיפר שבבית החולים אמרו לו שהיא מיתה,ונתנו לו משהו עטוף בסדין והפנו אותו לאנשים מחברה קדישא?
הוא מסר לאנשים את המשהו העטוף בסדין מבלי להסתכל מה יש בסדין וחזר הביתה.[אז להגיע לבית החולים מהמעברה היה סיפור להחליף כמה אוטובוסים וזמני הנסיעות זה היה מסובך אתה צריך יום שלם] .ואמי אמרה שהם האמינו למה שאמרו להם .
לפני מיספר שנים ניסינו לברר במישרד הפנים.קיבלנו דף ועליו הפרטים שאחותי שושנה ניפטרה ב-1.12.1964.
איפה הקבר?איפה הייתה עד 1964?אין מיסמכים אין כלום שאלות שאין מי שיענה עליהם.
לדעתי זאת הייתה כנופיה מאפיה מאורגנת היטב, של רופאים,אחיות,עוזרות סוציאליות,עובדי משרד הפנים,אנשים עם קשרים בממשלה,שעשו את זה תמורת כסף טוב.ימח שמם וזיכרם נבלות אמן.ושלא יספרו שעשו את זה מתוך דאגה למשפחות יוצאי השואה בלי ילדים.
המדינה חייבת לחקור ולתת תשובות ולהודות בטעויות שעשתה.
מישהו יכול להסביר למה שמו חיסיון של 50 שנה על מסמכי ועדת החקירה של יהודי תימן???אני לא אשכח מה שאמא שלי אמרה בכאב, ממשלת עירק לקחו לנו את הרכוש וממשלת ישראל גנבה לנו את הילדים.